Niedrogi transport zwierząt

Nigdy nie ruszam się nigdzie bez mojego psiaka, który ma już pięć lat. Przywiązał się do mnie do tego stopnia, że jeździ ze mną nawet za granicę do pracy. Raz na dwa tygodnie, muszę wybierać się do głównej siedziby firmy, aby załatwiać wszelakie formalności. Pies nie chce zostawać z nikim w domu, oprócz mnie. Woli już jeździć ze mną autobusem.

Podróż z psem i przewóz zwierząt

niedrogi przewóz zwierząt polska anglia polskaMoże się wydawać, że psy nie lubią podróżować. Jednak mój woli wszystko od rozstania ze mną. Jest tak do mnie przywiązany i przyzwyczaił się do tych jazd. Znalazłam niedrogi przewóz zwierząt Polska Anglia Polska już jakiś czas temu, i bardzo ucieszyłam się, że przewoźnicy myślą również o zwierzętach. Są to w końcu członkowie naszej rodziny i też nie chcemy ich opuszczać. Zazwyczaj trafiam na tych samych kierowców, którzy już mnie rozpoznają z daleka. Mojego psa także. Bawią się z nim często przed odjazdem, co sprawia, że pies mniej się stresuje, bo zawsze poznaje kierowców i jest o kilka osób nieznanych mniej zawsze. Transport zawsze przebiega bezproblemowo, pies na szczęście może być tuż obok mnie, bo jest malutki. Cieszę się, że razem z nim mogę zwiedzać świat, ponieważ samej w tej Anglii by mi się tam nudziło. A tak, to mogę zabrać go na spacer i pozwiedzać nowe tereny. Lubię jeździć busem, w którym są zwierzęta, bo zawsze coś ciekawego się dzieje. A to kot próbuje jakichś sztuczek, by wydostać się z transportera, a to psy łaszą się do pasażerów, by dali im jakąś przekąskę.

Ze zwierzętami łatwiej się dogadać czasem niż z ludźmi. Dlatego tak je uwielbiam. No ale na szczęście mogę już podróżować z moim czworonogiem, w miłej atmosferze. Kierowcy jeżdżą przepisowo, więc nie ma obawy, że cokolwiek się stanie. Serdecznie polecam spróbować podróżować ze swoim zwierzakiem.