Najlepsza impreza integracyjna nad jeziorem

Kilka dni temu, moja najlepsza przyjaciółka, otworzyła własną firmę. Potrzebowała wielu wykształconych pracowników. Okazało się, że znalezienie całego zespołu nie było takie trudne, ponieważ wiele ludzi potrzebowało pracy.

Idealne miejsce na imprezę integracyjną

imprezy integracyjne nad jezioremMojej przyjaciółce bardzo zależało na fajnej atmosferze w pracy, więc długo zastanawiała się, w jaki sposób może to spowodować. Zgłosiła się z tym do mnie. Obie uznałyśmy, że najlepiej przeprowadzić ankietę wśród pracowników, żeby zobaczyć gdzie i w jaki sposób oni lubią spędzać czas. Od samego początku było widać, że wszyscy ucieszyli się z tego planu. Następnego dnia, ankieta została przeprowadzona. Okazało się, że imprezy i czas spędzony nad jeziorem były górą. Bardzo długo zastanawiałyśmy się z przyjaciółką w jaki sposób to połączyć. Przepytałyśmy swoje rodziny i przeszukałyśmy cały internet. W końcu natrafiłyśmy na super ofertę. Od razu tam zadzwoniłyśmy i okazało się, że imprezy integracyjne nad jeziorem są bardzo popularne i może być ciężko z terminami. Moja przyjaciółka trochę się załamała, że będzie musiała szukać czegoś innego, a mogłoby to zająć dosyć dużo czasu. Nagle zadzwonił do niej telefon. Okazało się, że to pan, który organizuje te imprezy, znalazł dla nas super termin, więc bez wahania zarezerwowałyśmy wszystko. Następnego dnia moja przyjaciołka powiedziała wszystkim o zaplanowanej imprezce. Było widać, że wszystkim się podoba. Na imprezie wszyscy bardzo dobrze się bawili. Takie połączenie to naprawdę dobry pomysł. Jezioro, tańce, jedzenie i o czym więcej marzyć. Pracownicy bardzo się dogadali i ekipa przez długi czas się dogadywała wyśmienicie.

Miejsce nad jeziorem było bardzo piękne. Wszyscy byli zadowoleni, nawet sama szefowa. Nie sądziłam, że zespół, który pracuję razem, może się aż tak dogadać. Jak ja założę kiedyś swoją firmę, to też wybiorę taki sposób integracji.