Najlepsza antybakteryjna pościel

 

Moja najlepsza przyjaciółka jakiś czas temu zaszła w ciążę i właśnie urodziła. Mieszkałyśmy od siebie dość daleko i zawsze spotykałyśmy się tylko w wakacje. Jako, że maluch zawitał już w jej domu, postanowiłam zrobić dla niego prezent. Tylko co kupić takiemu niemowlakowi? Jak zapytałam przyjaciółkę, to odpowiedziała, że nie wie, bo zna się na tym tak samo jak i ja. Było to bowiem jej pierwsze dziecko.

Zakup antybakteryjnej pościeli dla niemowlaka

pościel antybakteryjna do łóżeczka dla niemowlątZasięgnęłam więc porady ekspertów, skoro nie dostałam od przyjaciółki żadnych wskazówek. Wybrałam się do sklepu dla niemowląt i tam zapytałam, co najlepiej kupić maluchowi. Pani proponowała jakieś śpioszki, ale mówiła też, że pościel antybakteryjna do łóżeczka dla niemowląt na pewno przyda się mojej przyjaciółce. Dzieci, gdy się rodzą, są bardzo delikatne i mało odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Wszędzie czają się wirusy i bakterie i tylko czekają, żeby zaatakować. Wizualizowałam sobie ten obraz przed oczami i stwierdziłam, że tak, pościel będzie na pewno dobrym pomysłem, skoro nie zawiera w sobie żadnych bakterii i zapobiega ich powstawaniu. Nie wiedziałam, czy już takiej nie mieli, no ale lepiej mieć kilka, żeby były na zmianę. Przy małym dziecku trzeba prać wszystko bardzo często. Zakupiłam więc jeden komplecik i poprosiłam o ładne zapakowanie, bo to w końcu prezent. Mam zostać matką chrzestną, więc muszę dbać o nasze maleństwo. Jak ją tylko zobaczyłam, to od razu się w niej zakochałam, taka była słodziutka.

Przyjaciółka na szczęście nie miała takiej pościeli i bardzo ucieszyła się, gdy opowiedziałam jej, jak działa ta antybakteryjna pościel. Od razu umieściła ją w łóżeczku, żeby mała miała zawsze czyściutko i bez żadnych roztoczy i innych tego typu niepożądanych stworów.