Metalowe łóżka rehabilitacyjne

Dla osób obłożnie chorych i będących po zabiegach ortopedycznych najczęściej dobierane jest odpowiednie łóżko umożliwiające przybranie prawidłowej pozycji leżącej. Wyposażone w wysięgniki umożliwia podciąganie się i samodzielne poruszanie. Barierki zabezpieczające przed wypadnięciem chronią pacjenta i zabezpieczają podczas rekonwalescencji.

Profesjonalne łóżka rehabilitacyjne

łóżko rehabilitacyjne metaloweFunkcjonalne łóżko rehabilitacyjne metalowe posiada kilku segmentowe legowisko umożliwiające niezależną regulację poszczególnych elementów. Modele posiadają elektryczne lub manualne sterowanie segmentami. Wyposażone w przeciwodleżynowe materac zapobiega powstawaniu przykrych i trudno gojących się zmian skórnych charakterystycznych dla pacjentów leżących. Łóżka rehabilitacyjne przeznaczone są również dla osób zmagających się z problemami ortopedycznymi po urazach i operacjach. Umożliwiają przyjmowanie odpowiedniej postawy ciała, a także ułatwiają opiekę personelowi medycznemu i i rehabilitantom. Materiały wykorzystane do budowy wykazują się niezwykłą funkcjonalnością i wytrzymałością. Są łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji. Profesjonalne łóżka umożliwiają bezproblemową obsługę i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo chorego. Poszczególne modele posiadają możliwość regulacji poziomu leża z uwzględnieniem poszczególnych segmentów. Wyposażone są dodatkowe w kółka umożliwiające relokację. Występują w różnych wielkościach i wersjach kolorystycznych, a ich wyposażenie zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Manualne bądź elektryczne sterowanie wysięgnikami i segmentami daje wiele możliwości pozycjonowania pacjenta z uwzględnieniem choroby i zaleceń lekarza. Wszystkie modele łóżek rehabilitacyjnych wykazują się niezwykłą wygodą i łatwą obsługą. Wysokiej jakości materiały w parze z innowacyjną techniką dają możliwość sprawowanie opieki nad pacjentami wymagającymi specjalistycznej rehabilitacji.