Kuzynka robi fotografię ciążową w Łodzi

Nie tak dawno były święta i z tej okazji jak co roku wiedziałam się z moją bliską kuzynką. Dobrze, że jeszcze teraz spotykamy się na święta bo tak to pewnie w ciągu troku nie było by do tego żadnej okazji. W tym roku zresztą przy okazji tego spotkania po raz pierwszy zobaczyłam córkę kuzynki.

Kuzynka ma zrobiona fotografię ciążową

fotografia portretowa łódźKuzynka powiedziała mi, że koniecznie musi pokazać mi zdjęcia jakie przez ten rok miała robione. Ja bardzo lubię oglądać zdjęcia także chętnie się zgodziłam. Okazało się, że kuzynka w ciąży miała zrobioną fotografię ciążową gdy była w Łodzi u swojego ulubionego fotografa. Ja nigdy nie widziałam takiej fotografii ciążowej dlatego tym bardziej byłam ciekawa tego jak to wyszło. Zdjęcia  były naprawdę piękne. I uważam, że takie zdjęcia to naprawdę wspaniała pamiątka. Chociaż ja tak dobrze nie wyglądałam w ciąży jak kuzynka. Ten sam fotograf zrobił też fotografię dziecięcą jej córeczce.A te zdjęcia były po prostu słodkie. Takie zdjęcia dzieci są zawsze naprawdę cudowne. Szkoda, że gdy ja byłam mała takie właśnie zdjęcia nie były robione dzieciom bo dziś miałabym fantastyczną pamiątkę. Oglądałam te zdjęcia naprawdę praktycznie z otwartą buzią bo aż tak bardzo mi się podobały. Zarówno te zdjęcia z ciąży były piękne jak i te zdjęcia maleństwa w śmiesznych przebraniach. Kuzynka powiedziała mi, że na chrzest fotografie będzie robił jej ten sam fotograf. No w sumie skoro te zdjęcia, które on robi są tak dobre to po co go zmieniać. Ja także zostałabym przy nim.

Zresztą te zdjęcia będą wyglądały naprawdę dobrze razem. Po prostu będę zrobione w podobnym stylu także kuzynka będzie mogła z nich zrobić nawet jakieś obrazy na płótnie, które będą wisiały obok siebie na ścianie. Mi ten pomysł naprawdę bardzo się spodobał.

Źródło http://fotografialepszykadr.pl