Kupuję markową odzież używaną

Jeszcze do niedawna nigdy bym nie powiedziała, że tak mi się spodoba chodzenie po sklepach z odzieżą używana, potocznie zwanych lumpeksami. Jednak zmieniłam zdanie i to diametralnie. Wszystko za sprawą tego, że zaczęłam samodzielnie życie.

Markowa odzież używana w moim guście

markowa odzież używanaNie chciałam liczyć już na wsparcie rodziców kiedy poszłam na studia. Chciałam znaleźć pracę, żeby przynajmniej w jak największym stopniu utrzymywać się samodzielnie. Nie było to łatwe, ale w końcu udało mi się dostać dorywczą pracę. Wtedy też zaczęłam szukać oszczędności. Najłatwiej było mi zrezygnować z ubrań. Kosmetyki nie stanowią dla mnie dużej części budżetu, a poza tym są sprawdzone i nie chciałam ich wymieniać na jeszcze tańsze. A ubrania? Mam się w co ubrać, więc nie potrzebowałam nowych rzeczy. Za to odzież używana niesortowana kojarzyła mi się ze starymi, zniszczonymi rzeczami, które nadają się tylko do sprzątania jako szmaty do podłogi. Jednak jak się okazało w takich sklepach z odzieżą używana można znaleźć też prawdziwe perełki. Spodobała mi się markowa odzież używana. Można było kupić markowe ubrania za dużo niższe kwoty niż w sklepach, a do tego często były to ubrania w naprawę dobrym stanie, prawie nienoszone.

Znalezienie takich nie było proste, ale efekt był niesamowity. Nawet tania odzież używana może być dobra, jeśli się odpowiednio poszuka. Na pewno dalej będę kupowała markową odzież używaną, dzięki czemu zaoszczędzę sporo pieniędzy, a będę miała nowe ubrania, w których mogę się pokazać. Następnym razem zabiorę ze sobą koleżankę.