Kupuję kontrahentowi torbę samsonite

Współpracuję z różnymi klientkami, ale panią Tereskę lubię najbardziej. To dość otwarta kobieta, z którą mam przyjacielskie relacje i świetnie nam się razem współpracuje. Zdecydowałam, że zrobię jej jakiś prezent w ramach dobrej współpracy.

Znalazłam sklep z torbami na ramię firmy samsonite

samsonite torby na ramięPani Tereska nie nosi torebek damskich. Uwielbia z kolei różne torby na ramię i ma ich duży wybór. Zauważyłam jednak, że nie ma żadnej oryginalnej i zdecydowałam właśnie taki prezent jej zrobić. Pod uwagę brałam tylko samsonite torby na ramię, ponieważ sama taką mam i wiem, że to jest doskonały produkt. Kupiłam swoją jak byłam w delegacji i nie wiem, gdzie u nas w sklepie można takie samsonite torby na ramię dostać. Popytałam swoich pracowników, którzy na pewno się orientują w temacie. Patrycja od razu dała mi namiar na sklep, gdzie można dostać wszystko. Pojechałam tam od razu, ponieważ o czternastej miałam spotkać się z panią Tereską i chciałam mieć już dla niej przygotowany prezent. Pani Tereska lubi kolorowe torby a ode mnie dostanie taką beżową. Będzie elegancka i oczywiście do wszystkie będzie jej pasowała. Do sklepu dotarłam bez problemu. Wisiał ogromny szyld z napisem samsonite i wiedziałam, że jestem na miejscu. Niewiele czasu mi zostało i musiałam się spieszyć. Spodobały mi się dwie samsonite torby na ramię i miałam dylemat. Dla siebie wybrałabym tę ciemniejszą, ale wiem, że pani Tereska lubi jasne kolory. Dokonałam wyboru. Sprzedawca zapakował mi torbę i na moją prośbę nie wkładał do środka rachunku.

Pani Tereska dość się wzruszyła jak dostała ode mnie ten prezent. To było dla niej miłe zaskoczenie. Wiem, że jest zadowolona, ponieważ cały czas nosi tę torbę. To była świetna decyzja a teraz to dogadujemy się jeszcze lepiej.