Kupno wanienki dla noworodka

Końcówka ciąży zbliżała się do mnie wielkimi krokami. Zależało mi na tym, aby gdy dziecko przyjdzie już na świat, wszystko było gotowe i na nie czekało. Wobec tego, gdy przy ostatniej wizycie u lekarza dowiedziałam się, że mogę się spodziewać porodu w każdej chwili, nie zwlekałam już dłużej i udałam się do sklepu, aby dokupić te akcesoria, które będą mi niezbędne przy dziecku od pierwszych chwil życia.

Poszukiwania odpowiedniej wanienki dla noworodka

wanienka dla noworodkaCałe szczęście w sklepie do którego się udałam, sprzedawczyni poleciła mi bardzo dobrą wanienkę. Była to wygodna i praktyczna wanienka dla noworodka, którą można było nawet złożyć, dzięki czemu świetnie sprawdzała się również w czasie podróży. Wybrana przeze mnie wanienka była trwała i solidna. Tworzywo z którego została wykonana było bezpieczne dla skóry noworodka i przede wszystkim odporne na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania. To było dla mnie niezwykle istotne, bo przecież przeciekająca wanienka nie byłaby dla mnie w ogóle przydatna. W dodatku bardzo spodobała mi się jej lekka konstrukcja. Wiedziałam, że nie będę miała problemów z jej podniesieniem nawet jeśli zostanie wypełniona w całości wodą. Zwróciłam także uwagę na antypoślizgowe dno od zewnątrz oraz konstrukcję która umożliwiała włożenie do środka poduszki kąpielowej dla noworodka. Sprzedawani powiedziała, że to ceniona przez wielu rodziców cecha tego typu wanienek.

Niedługo po wizycie w sklepie na świat przyszło moje dziecko. Wykąpałam je w zakupionej wanience już kilka dni po powrocie do domu. Muszę przyznać, że faktycznie była ona bardzo wygodna, a przy tym praktyczna i funkcjonalna w użyciu. Cieszę się, że udało mi się ją dostać w tak niskiej, atrakcyjnej cenie. Korzystam z niej od dłuższego czasu i cały czas wygląda ona, jak nowa.