Kupno obroży Biothane

 

Ależ ten czas szybko uciekał. Dopiero patrząc na mojego psa zauważyłam, jak szybko minął ostatni rok. Mój czworonożny przyjaciel nie był już małym szczeniaczkiem. To dorosły pies, który potrzebował nowej obroży. Poprzednia była na niego już zbyt mała i obawiałam się, że za chwilę zacznie go uciskać w kark. Musiałam więc kupić mu nową, większą.

Zalety wysokojakościowych obroży Biothane

obroże biothaneW tym celu udałam się do zaprzyjaźnionego sklepu zoologicznego. Ponieważ na miejscu znalazłam bardzo duży wybór obroży, od razu zdecydowałam się poradzić sprzedawczyni, która będzie najlepsza. Dowiedziałam się od niej, że obecnie wiele osób kupuje obroże Biothane. To zapewne dlatego, że posiadają one wysoką jakość i są niezwykle wytrzymałe. Ich dużą zaletą jest wykonanie z wodoodpornego materiału, dlatego świetnie nadają się nawet na deszczową pogodę. Bardzo prosto i wygodnie można przypiąć do nich niemal każdą smycz. Materiał z którego są wykonane jest na tyle elastyczny, że świetnie dopasowuje się do szyi psa nie powodując żadnych obtarć ani innych problemów ze skórą lub sierścią. Można ją także z łatwością myć pod bieżącą wodą, dzięki czemu nie pochłania ona zapachów i zachowuje swoją higieniczną czystość, co jest ważne także dla zdrowia noszącego ją zwierzęcia. Uznałam, że taka obroża będzie odpowiednia dla mojego psiaka, dlatego zdecydowałam się ją zakupić.

Nie wahałam się dłużej, tym bardziej że była ona aktualnie dostępna w promocyjnej cenie i w odpowiednim dla mojego psa rozmiarze pozostało już tylko kilka sztuk. Wśród wielu wariantów kolorystycznych udało mi się znaleźć taką, która pasowała do smyczy którą posiadałam. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Pies chętnie zakładał tą obrożę i nawet po kilku tygodniach nie było na niej śladów użytkowania.