Klienci chętnie zamawiali ode mnie czapki

Prowadzę sklep z dobrej lokalizacji. Sklep nie jest duży ale mam sporo klientów, którzy chętnie mnie odwiedzają i kupują u mnie ubrania. W ofercie mam kilka modeli sukienek a także czapki, rękawiczki i szale. Moje towary są przygotowywane przez najlepszych producentów dostępnych w okolicy. Wynegocjowałam dobre ceny dzięki temu moi klienci mogą cieszyć się solidnymi ubraniami, dobrej jakości w przystępnych cenach.

Klientom spodobały się zamówione czapki

kolorowe czapkiOstatnio odezwał się do mnie nowy producent. Zaproponował mi swoje kolorowe czapki i rękawiczki. Na początku zastanawiałam się czy je zamawiać bo miałam jeszcze sporo towaru na stanie ale ostatecznie się zdecydowałam. Przekonały mnie ceny i gratisy, które dostałam od producenta. Nasza współpraca zaczęła się jakieś dwa tygodnie temu. Zamówione kolorowe czapki spodobały się moim klientom. Szczególnie młode osoby się na nie decydowały. Kolory były piękne i fajnie do siebie pasowały. Czapki były wyjątkowo wygodne. Producent sprzedał mi dwa rodzaje czapek. Jedne cieplejsze na chłodniejsze dni i drugi rodzaj w tych samych kolorach ale z lżejszego materiału. Głowa się nie pociła. Materiał był przepuszczalny i solidny. Czapki były dobrze wykonane i ładnie się w nich wyglądało., ja sama zdecydowałam się na zabranie kilku czapek dla swoich dzieciaków i dla siebie. Lubię się sportowo ubierać szczególnie w weekendy kiedy z mężem organizujemy różne wycieczki i aktywności na powietrzu.

Kolorowa czapka będzie idealnie pasować. Po kilku dniach kontaktowałam się z producentem i zamawiałam dodatkową ilość towaru. Wiedziałam już jakie jest zainteresowanie więc chciałam mieć je na stanie. Nie lubię kiedy czegoś brakuje i zawsze stara się tak organizować zamówienia, żeby towar zawsze był dostępny dla moich klientów.