Kamerzysta z Łodzi na weselu

Byłam niedawno na weselu u mojej koleżanki.W sumie  było to piąte wesele już w ciągu roku na którym miałam być także nie byłam aż tak bardzo zachwycona, że mam na nie iść. Niestety ale pójście na wesele to nie tylko dobra zabawa ale też spory wydatek.

Dobry kamerzysta na weselu u koleżanki

kamerzysta weselny z ŁodziSzczególnie jeśli tych wesel w krótkim czasie jest naprawdę sporo. Tak jednak chyba na ogół jest, że jeśli nie ma się zbyt wielkiej ochoty żeby gdzieś iść to okazuje się, że zabawa jest naprawdę bardzo dobra. I tak właśnie było w przypadku wesele koleżanki. Zauważyłam też już w kościele, że był tam naprawdę bardzo dobry kamerzysta. Przede wszystkim z tego co widziałam to naprawdę bardzo profesjonalnie podszedł to tego filmowania. No taki film to jest jednak jedna z ważniejszych pamiątek z wesela także naprawdę ważne jest to żeby był dobry. Jak się później okazało był to kamerzysta weselny z Łodzi i już po samej jego pracy mogłam stwierdzić, że film będzie wyjątkowy. No po prostu ze względu na to że w ostatnim czasie jednak byłam na kilku weselach miałam porównanie. Po weselu czekałam aż koleżanka zaprosi nas na oglądanie filmu. Bo naprawdę byłam ciekawa jak to wszystko zostało przez kamerzystę nagrane.W końcu koleżanka mnie zaprosiła. Okazało się, że film został zrobiony naprawdę bardzo profesjonalnie. Wszystko było bardzo ostre nawet wtedy gdy w niektórych momentach było zgaszone światło. No jak dla mnie był to na pewno najlepszy film jaki w ostatnim czasie oglądałam.

W sumie żałuję, że moja najbliższa kuzynka nie miała też takiego kamerzysty. Ich film z wesela bowiem pozostawiał naprawdę wiele do życzenia i nie było pokazanych wielu ciekawych momentów jakie były podczas całej uroczystości. Jednak kamerzysta jak i fotograf to są bardzo ważne osoby.