Jaki żyrandol umieścić w sypialni?

Sypialnie urządzamy tak, by była ona przytulna. Ma być naszą osobistą strefą komfortu, do której nie chcemy wpuszczać nikogo innego. Dbamy przede wszystkim zatem o intymny charakter tego miejsca. Czy nie możemy jednak nieco go wzbogacić? O coś wyjątkowego?

Sypialnia naszych marzeń

żyrandole kryształoweTo pomieszczenie nie powinno być przez nas zamykane na klucz. Nie róbmy z niego swoistego zabytku, na który nie wolno patrzeć, by się nie zdegradował. Traktujmy sypialnie jako nasz intymny kąt, ale z możliwością pokazania go światu. Być może kiedyś wpadną do nas goście i będziemy musieli umieścić ich w naszej sypialni? Różnie może być, dlatego mimo wszystko urządzajmy to pomieszczenie z rozsądkiem. W sypialni przykładowo świetnie odnajdują się żyrandole kryształowe. Wielu osobom one tam nie pasują, ponieważ są zbyt strojne. Sypialnia jednak jest idealnym dla niego miejscem. Dlaczego? Kryształowy żyrandol daje nam bardzo fajne światło. Nie jest ono rażące, lecz bardzo intymne. Otula nas i stwarza bardzo fajną atmosferę. Ponadto bardzo dobrze się prezentuje. Na pewno chcielibyśmy, by w naszej sypialni było coś wyjątkowego. By nie była ona zwykłym pokojem jak milion innych. Sypialnia być może nie jest salonem, do którego wszystkich zapraszamy, ale spędzamy w niej mnóstwo czasu. Powinna więc cieszyć oko, nawet jeśli tylko i wyłącznie nasze. Żyrandol to tylko jeden element, a całkowicie potrafi odmienić wnętrze. Zrobić z niego pokój elegancki, wytworny, a jednocześnie otulony nutką tajemnicy.

Sypialnia musi nas do siebie zapraszać. Musi mieć w sobie to coś co będzie sprawiało, że z przyjemnością będziemy w niej zasypiać. Mogą być to dodatki i elementy wszelkiej maści. Przede wszystkim takie, które do nas w jakiś sposób trafiają i się wyróżniają, jak np. kryształowy żyrandol.