Jaki stół wybrać na bankiet?

Bankiety organizowane są zazwyczaj na kilkadziesiąt lub nawet kilkaset osób. W zależności od rodzaju przyjęcia dobiera się odpowiednie stoły. W wielu przypadkach organizator musi liczyć się z koniecznością zakupu lub wypożyczenia co najmniej kilkunastu stołów, co rodzi obawy przed ich późniejszym przewiezieniem, składowaniem i rozkładaniem. Który stół będzie odpowiedni pod tym kątem?

Jak ułatwić sobie transport stołów?

stół bankietowy składanyW przypadku tradycyjnych stołów, ich przewiezienie możliwe byłoby tylko za pomocą samochodu dostawczego lub innego większego. Powstały jednak godne uwagi stoły, których przewóz jest znacznie prostszy. Mowa tu o modelach składanych, które bezproblemowo zmieszczą się nawet do samochodów osobowych, a ich późniejsze przechowywanie jest znacznie prostsze. Stół bankietowy składany zajmuje niewiele miejsca, jest poręczny w przenoszeniu i rozkładaniu, a osoby dodatkowo posiadające specjalny wózek do przewozu stołów, błyskawicznie przygotują się na każde przyjęcie. Stoły składane cateringowe są dobrym rozwiązaniem dla firm zajmujących się organizacją takich przyjęć. Oszczędzają w ten sposób na transporcie, a samo przygotowanie stołów i zastawy trwa dosłownie kilka minut. Stelaż z reguły jest wytrzymały i rozkłada się tak, aby uniemożliwić samoistne złożenie się stołu oraz wykluczyć jego bujanie się. Po zakończonym przyjęciu wystarczy odbezpieczyć stelaż, złożyć stół i samodzielnie przenieść go do przechowalni.

Stoły składane są o tyle ciekawym wyborem, że nie odbiegają elegancją od tradycyjnych stołów, a są za to znacznie bardziej komfortowe przy transporcie, rozkładaniu i ustawianiu. Warto przejrzeć oferty takich produktów szczególnie u firm, które sprzedają akcesoria pod bankiety. Będzie się miało dzięki temu pewność, że stół przetrwa nawet bardzo dużą imprezę.