Jak radzić sobie z kacem?

Każdy z nas zna te poranki po zakrapianej nocy, o których wolimy raczej zapomnieć. Kac, rozbicie i wyrzuty sumienia są wtedy dominujące, a przecież trzeba działać dalej – iść do pracy, załatwiać ważne sprawy. Co zrobić, żeby szybko stanąć znowu na nogi i nie męczyć się z kacem? Najważniejsze jest uzupełnienie wypłukanych minerałów.

Profesjonalny sposób na kaca

kroplówka na kaca warszawaWarszawa słynie nie tylko ze świetnych imprez i wspaniałych klubów nocnych. Jest to też miasto, w którym jest najwięcej gabinetów, oferujących medyczne specyfiki na tego typu dolegliwości. Kroplówka na kaca Warszawa to „śniadanie” wielu młodych ludzi, lubiących zabawić się i nieco zaszaleć, ale wstać następnego dnia ze świeżą głową. Kroplówki zyskują swoją popularność z roku na rok, ponieważ przede wszystkim ich działanie jest namacalnie skuteczne. W skład takiej kroplówki mogą wchodzić różne minerały odżywcze, które są wypłukiwane z organizmu podczas spożywania alkoholu. To właśnie ich uzupełnianie jest najważniejsze w pierwszych godzinach po spożyciu alkoholu. Dodawane są też różne witaminy, które uzupełniają braki i sprawiają, że człowiek odzyskuje swoją formę w bardzo krótkim czasie. Taki „booster”, czyli skondensowana dawka wzmacniaczy, bomba minerałowa stawia na nogi już po kilkunastu minutach. Cena takich kroplówek to koszt kilkuset złotych, w zależności od dawki.

Odtruwanie organizmu takimi metodami jest skuteczne i przede wszystkim bezpieczne z medycznego punktu widzenia. Działanie jest łagodne, lecz efektywne, w porównaniu do innych specyfików do picia. To właśnie dożylne podanie gwarantuje szybkie działanie i pełne wchłanianie składników. Produkty do rozpuszczania w wodzie, które są do kupienia w aptekach, nie działają tak skutecznie jak wlewy. Zawierają też zdecydowanie mniej elektrolitów, niż kroplówki.