Jak działa odkurzacz piorący?

Coraz bardziej popularne staje się nie tylko samo odkurzanie wybranych powierzchni tkanin, ale dodatkowo mycie ich za pomocą odkurzaczy piorących. Efekty takiego zabiegu są natychmiastowe, a rezultaty powalające. Dużym komfortem jest możliwość wykorzystania go dosłownie wszędzie, nie tylko na kanapie, ale i w aucie. 

Na czym polega pranie ekstrakcyjne?

pranie ekstrakcyjne w warszawieJest to innowacyjna technologia dzięki której nie trzeba się już męczyć z szorowaniem oraz wymienianiem wody. Dodatkowo efekt jest tak zadowalający jak kupienie nowego produktu. Wystarczy jedynie uruchomić odkurzacz, a działająca w nim turbina zacznie zasysać brudną wodę w głównej dyszy. Natomiast druga tylna dysza ma za zadanie zwilżenie powierzchni. Drobinki wody wraz z płynem piorącym osadzają się na brudnej strukturze. Powoduje to jej natychmiastowe zmiękczenie. Zanim woda zdąż odparować albo co gorsza wsiąknąć, natychmiast zbiera ją dysza wciągająca powietrze. Cały brud jest transportowany do oddzielnego pojemnika z wodą wraz z zanieczyszczeniami. Pranie ekstrakcyjne w warszawie jest nie tylko tanie, ale i błyskawiczne. Potężną zaletą jest również fakt że istnieje możliwość wymycia każdej tkaniny. Świetnie sprawdzi się na dywanach, kanapach ale i welurowych siedzeniach samochodowych, a nawet na mocno zanieczyszczonej wykładzinie bagażnika. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na budowę urządzenia. Najwygodniejszą opcją jest wybranie długiej rury i w miarę cienkiej dyszy.

Należy również pamiętać że przed skorzystaniem z urządzenia, trzeba najpierw przetestować go w miejscach niewidocznych i poczekać do jego całkowitego wyschnięcia. Przez co każdy będzie miał gwarancję że jego materiał nie zostanie zniszczony przez działanie reakcji chemicznych. W ofercie z urządzeniem można nabyć specjalistyczne preparaty.