Inspirujące palety do makijażu

Muszę napisać, że nigdy nie interesowałam się szczególnie makijażem. Robiłam tylko to co musiałam, czyli na przykład przed wyjściem jakiś podkład kryjący maznęłam w paru miejscach, i wychodziłam. No ale ostatnio coś się zmieniło…

Moja przyjaciółka i jej palety do makijażu

palety do makijażuJakiś czas temu odwiedziłam moją przyjaciółkę, z którą dawno żeśmy się już nie wiedziały. Byłam ciekawa, co u niej słychać, więc się do niej wybrałam. Okazało się, że jest wizażystką. Jej zainteresowania to palety do makijażu, i głównie skupia się na takim makijażu kolorowym. Na początku nie podeszłam do tego z entuzjazmem, no ale jak zobaczyłam jej przykładowe prace, to byłam zdziwiona. Potrafiła wyczarować takie cuda, jakieś wzorki na oku, panterkę. To nie sama paleta cieni działała cuda, wiadomo, to ona miała fach w ręku, no ale wyglądało to pięknie. Nawet nie myślałam, że można dokonać aż takiej zmiany w człowieku, jak widziałam zdjęcia przed i po malowaniu. A ja myślałam, że lakier hybrydowy to już szczyt artyzmu i kosmetycznego piękna. Naprawdę wspaniałe rzeczy potrafiła zrobić. Makijaż miała gotowy na każdą konkretną okazję, oczy były pomalowane na każdą porę roku. Mnie najbardziej urzekła zima, ze swoimi błękitami i białymi odcieniami. Nawet gwiazdkę jedna dziewczyna miała namalowaną na powiece. Taką białą, jak śnieżka. Muszę zacząć doceniać takie makijaże, kto wie, może kosmetyki mi się przydadzą nowe i sklep online jakiś odwiedzę? Śmiesznie na pewno mi na początku będzie wychodziło, bo talentu to mam za grosz, ale skoro moja przyjaciółka robi takie cuda, to ja też mogę.

Makijaże, to w obecnych czasach prawdziwa sztuka. Zamiast na płótnie malujemy na ciele, a efekty są niesamowite. To takie jakby 3D malowane na oczach, i twarzy, zamiast na kartkach papieru.