Ile kosztuje bilet na busy?

 

Mamy na rynku przewoźników wielu, którzy trudnią się przewozami osób z Polski do Holandii, jednak wśród nich, na szczególną uwagę zasługują ci prywatni, oferujący transport nowoczesnymi i komfortowymi busami – nie tylko z uwagi na rozsądne ceny biletów.

Szybki przejazd z Kielc do Niderlandów

busy kielce holandiaPrzejazd busem jest dużo bardziej komfortowy od przejazdu autobusem z uwagi na fakt iż te pierwsze zabrać mogą na „pokład” nie więcej niż czterdziestu pasażerów, natomiast niektóre autobusy mają możliwość pomieszczenia nawet stu pięćdziesięciu osób. Przy tak dużej liczbie pasażerów trudno o ciszę i ucięcie sobie choć krótkiej drzemki czy też poczytanie książki. Natomiast w busach jest o to o wiele łatwiej, gdyż w porównaniu z autobusami, panuje w nich kameralna atmosfera. Ponadto są one wyposażone w WC więc nie są konieczne częste postoje, a co za tym idzie – podróż trwa krócej. Jeżeli chcemy zdecydować się na busy Kielce Holandia to odjeżdżają one kilka razy w tygodniu. Najczęściej z okolic dworca autobusowego, ale bywa czasem, że podawane są inne lokalizacje. Jeżeli chodzi o bilety, to można je rezerwować przez internet nawet z miesięcznym wyprzedzeniem. Natomiast, gdy decydujemy się na wykup biletów okresowych, obejmujących kilka lub kilkanaście przejazdów, oszczędzić możemy nawet kilkaset złotych. Wiedzieć też trzeba iż busy kursują nie tylko z Polski do Holandii, ale także w odwrotnym kierunku, co dla wielu klientów jest bardzo dużym udogodnieniem.

Wiele osób kursuje na trasie Polska-Holandia regularnie, toteż ceny biletów są dla nich bardzo istotne. Nie ma się zatem czemu dziwić, że stawiają najczęściej na ofertę prywatnych przewoźników, która jest lepsza niemal pod każdym względem, ale przede wszystkim korzystna pod względem finansowym.