Garaże blaszane są dobrej jakości

Prowadzę z mężem firmę. Bardzo dobrze nam idzie. Klienci doceniają nasze starania. Zaczęliśmy działać w branży kilka lat po naszym ślubie jak pojawiły się dzieci. Chcieliśmy więcej zarabiać a jednocześnie więcej czasu spędzać razem. Byliśmy w trakcie budowy domu i mąż szukał pomysłu na garaż. Wówczas narodził się pomysł aby produkować garaże. W okolicy nie było wielu firm, które się tym zajmowały.

Klienci chętnie zamawiają garaże

odporne garaże blaszane - lubuskieMąż dużo czytał na ten temat, oglądał filmy i sam powoli stworzył swój własny garaż, który był idealny i stworzony na jego potrzeby. Mąż zakupił wszystkie potrzebne sprzęty a obok domu zbudował sobie warsztat, w którym mógł działać i przygotowywać dla klientów garaże na zamówienie. Początkowo musiał poświęcić dużo czasu żeby rozreklamować swoją firmę. Na początku było kilu klientów ale z czasem było ich coraz więcej i na spokojnie mogliśmy się z tego utrzymać. Maż nawet jakiś czas temu zatrudnił do pomocy kuzyna. Mąż zaczął przygotowywać odporne garaże blaszane – lubuskie było dobrym obszarem do takich inwestycji. Mąż wykorzystywał przy produkcji garaży najlepsze materiały, które były zabezpieczona dobrą jakościowo farbą. Garaże przygotowywane przez mojego męża były odporne na czynniki atmosferyczne. Klienci mogli zdecydować się na garaże o standardowych wymiarach ale także mąż przygotowywał odporne garaże blaszane na specjalne zamówienie. Wówczas klient mógł poszaleć i stworzyć sobie dodatkowe miejsce na przechowywanie rowerów lub innych sprzętów czy chociażby żeby wygospodarować kącik do majsterkowania. 

Cieszyłam się, że nasza firma tak dobrze prosperuje. Starałam się mężowi pomagać w sprawach księgowych a także kontaktowałam się z klientami i dbałam o dobry wizerunek naszej firmy w Internecie. Warto spełniać swoje marzenia i wykonywać taką pracę, która dostarcza radości.