Food trucki są coraz modniejsze

Ostatnio byłam na wakacjach. Czekałam na nie od dłuższego czasu. Nie mogłam na nie wcześniej jechać bo miałam do załatwiania sporo spraw w firmie. Mam odpowiedzialne stanowisko i jestem oddelegowana do kontaktów z klientami zagranicznymi. Bardzo często wyjeżdżam w sprawach służbowych.

Klienci decydują się na food trucki

food truck producentMoja rodzina nie mogła się doczekać mojego wolnego bo mieliśmy zaplanowane wakacje. Pracuję w firmie znanej na całym świecie. Moja firma przygotowuje dla klientów najlepsze samochody, które mogą być wykorzystywane jako food trucki. Jako producent food truck staramy się zapewniać wysoką jakość dla naszych klientów. Nasze samochody są sprawdzane i spełniają niezbędne normy. Zatrudniamy najlepszych pracowników. Zapewniamy im dokładne szkolenia i często wysyłamy na kursy. Zapewniamy im dobre warunki materialne bo zmotywowany pracownik to dobry pracownik. Nasz auta są chętnie kupowane przez zagranicznych klientów. Food truck za granica jest bardzo popularny. U nas w kraju także coraz więcej osób zajmuje się taką pracą. Samochody te sporo kosztują ale jako food truck producent bardzo dokładnie je wyposażamy i wykorzystujemy do tego najlepsze materiały. Nasze samochody sporo kosztują ale są warte swojej ceny. Mamy tego świadomość dlatego staramy się przekonać naszych klientów, że płaca za dobrą jakość i dodatkowo zapewniamy im gwarancję dziesięcioletnią na każdy sprzęt w aucie. Nie mamy wielu reklamacji, czasem się coś zdarza ale jest to sporadyczne.

Ostatnio brałam udział w targach za granicą. Moja praca jest bardzo wymagająca. Doszkalam się w każdej kwestii jeśli chodzi o nasze samochody. Muszę się na nich znać żeby być wiarygodna dla naszych klientów. Bardzo się cieszę, że nasze auta się dobrze sprzedają i moja praca się do tego przyczynia.