Firmowe wózki spacerowe

Zanim dokonamy wyboru najlepszego wózka dla naszego maluszka, przeszukujemy internet w poszukiwaniu opinii i rodzajów modeli. W dzisiejszych czasach wózek najlepiej jest kupować w sieci, bo jest on tam w dużo niższej cenie.

Co wyróżnia wózek spacerowy 4baby?

wózki spacerowe 4babyNajczęściej poszukiwaną firmą wśród wózków spacerowych dla dzieci, jest 4baby, która od wielu lat znajduje się w czołówce najlepszych producentów. Są to bardzo modne i wielofunkcyjne wózki, które doskonale się sprawdzają w każdych warunkach. Wózki spacerowe 4baby wyróżniają się nietuzinkowym designem, oraz dbałością o najmniejszy szczegół. Posiadają one stalowe stelaże, na których znajduje się spacerówka. Mocny hamulec nożny zwiększa bezpieczeństwo jazdy, a amortyzatory zamontowane na przednich i tylnych kołach, doskonale niwelują wstrząsy podczas jazdy. Niewielkich rozmiarów koła zapewniają wózkowi dużą zwrotność i łatwość w poruszaniu. Dodatkowo przednie koła posiadają możliwość obrotu o trzysta sześćdziesiąt stopni. Siedzisko wózka możemy dopasować do wielkości dziecka, dzięki specjalnej wkładce, Oparcie posiada regulację poziomu, więc maluch bez problemu może się przespać w trakcie spaceru. Pasy bezpieczeństwa są pokryte miękkimi pokrowcami z gąbki, dzięki czemu nie będą dziecka uwierały. Mają one pięciostopniową regulację i zabezpieczenie przed otwarciem przez dziecko. Dodatkowe funkcje dla rodziców, to miejsce na kubek z kawą, czy mufka na dłonie, którą możemy używać w mroźną pogodę. Jest to bardo praktyczny wózek spacerowy.

Wózek z siedziskiem będzie służył maluszkowi przez kilka lat, do momentu, aż stanie się na tyle samodzielny i duży, że na własnych nóżkach będzie pokonywał odległości. Firma 4baby jest bardzo dobrym wyborem, bo wózek posiada długą gwarancję.