Elektryk i podłączenie płyt indukcyjnych

Podłączenie urządzeń AGD nie zawsze jest takie proste. Nie bez powodu duże firmy często oferują transport z montażem sprzętu, bo po prostu niewiele kto potrafi się tym zająć. Pamiętam, kiedy podłączałam swoją pralkę.

Warszawskie płyty indukcyjne i szybka usługa

płyty indukcyjneNie chciałam płacić za montaż bo sama pralka mnie sporo kosztowała. To był jednak błąd, i zanim się wszystko udało to miałam kilka podejść do instalacji. Teraz wiedziałam, że nie popełnię tego samego błędu. Niestety, sklep w którym robiłam zakupy nie oferował montażu sprzętu. Musiałam na własną rękę kogoś znaleźć, bo sama nie będę się z tym znowu męczyć. podłączenie płyty indukcyjnej jak i podłączenie zmywarki to zdecydowanie nie zajęcie dla mnie, a dla elektryka z Wilanowa. On na pewno niejedno już widział i wie jak się zajmować takimi rzeczami. To była z mojej strony bardzo rozsądna decyzja. Jak sprzęt AGD został mi dostarczony to do razu wiedziałam, że będzie z tym mnóstwo roboty. Sama tylko wszystko rozpakowałam, choć i to nie było łatwe. Jednak nie chciałam, żeby elektryk spędził tu zbyt wiele czasu. To była dobra decyzja. Nie mnie jednak pan Stanisław podszedł do swojej pracy bardzo profesjonalnie i wszystko szybko załatwił. Podłączył i płyty indukcyjne warszawa, mimo iż się bałam, czy operował już na takim nowym sprzęcie, a zmywarkę podłączył w mgnieniu okna.

Mogę spokojnie polecić jego usługi innym. Mam nadzieję, ze nic się nie będzie psuło, test został zrobiony, jednak teraz wiem do kogo się mogę zwrócić w razie awarii i wypadków. To dobra wiadomość na przyszłość.