Drzwi wejściowe do mojego mieszkania

W naszym bloku każdy ma własne drzwi wejściowe do mieszkania. Początkowo wszyscy mieli takie same. Ale z czasem jak się wprowadzali nowi właściciele mieszkań, to każdy z nich zmieniał na nowe drzwi. Większość wybrała antywłamaniowe i wtedy pojawiła się też różna kolorystyka. Ja zastanawiam się nad swoimi. Może też je wymienię.

Wymiana drzwi wejściowych w mieszkaniu

drzwi wejściowe śląskJak na razie mam drzwi wejściowe w kolorze czarnym. Zawsze chciałam mieć w kolorze ciemnego brązu, a na drzwiach powieszony złoty numerek mieszkania. Nawet by to pasowało. Muszę się nad tym poważnie zastanowić. Ale zanim podejmę decyzje o wymianie drzwi, to musze koniecznie zrobić rekonesans w cenach. Nie tylko samych drzwi, ale też ile by kosztowało wymiana takich drzwi. Przejrzałam oferty w internecie, nawet wybrałam się po sklepach i firmach, które oferują taką wymianę. Uważam, że drzwi wejściowe śląsk na naszym rynku w mieście nie są aż tak drogie. Zawsze można jeszcze poszukać oferty, gdzie sprzedawca oferuję jakieś zniżki, rabaty itp. Koszt zakupu i wymiany w miarę mieści się w granicach mojego portfela. Ale jeśli już się zdecyduję, to muszę rozważyć kolejną kwestię, kiedy to zrobić. Czy specjalnie brać na ten dzień wolne w pracy, czy poświęcić wolny weekend. Myślę, że w ciągu jednego dnia ekipa by się uporała z wymianą takich drzwi, a nawet mogę przypuszczać, że to może być kwestia godzin. Może podpytam sąsiadów u kogo kupowali drzwi i kto im je montował. W końcu mam rzetelny dowód, że praca została dobrze  wykonana i nie wystąpiły żadne przykre niespodzianki. Podpytam sąsiadkę z dołu, ona w zeszłym tygodniu sobie wymieniła drzwi, więc ona będzie miała takie najnowsze informacje na ten temat. Plany wymiany drzwi mogę odłożyć trochę w czasie. co miesiąc bym sobie tam odkładała trochę pieniędzy, tak by mój budżet domowy na tym nie ucierpiał.

Warto mieć w domu lub mieszkaniu solidne drzwi wejściowe. Ponoć najlepiej kupić takie antywłamaniowe. Moi sąsiedzi sukcesywnie wymieniali swoje drzwi wejściowe. Pewnie mieli jakiś konkretny powód, ale nie będę w to wnikać. Ja jak zdecyduję się na wymianę drzwi to będzie to miało charakter estetyczny, ale i też charakter bezpieczeństwa.