Drogie sporty czyli drony

Profesjonalne sporty zawsze pochłaniają ogromne ilości pieniędzy. Wielkie firmy produkujące sprzęt czy odzież, inwestują w nie w nadziei na dobrą reklamę, oraz zwiększenie popytu na ich produkty.

Drony profesjonalne są drogie

dronyMarka która pojawi się bowiem na koszulce najlepszego zawodnika, tak samo zyskuje na prestiżu. Właśnie dlatego wielu firma tak zależy na tym aby sponsorować najlepszych w danym sporcie, kupować akcesoria typu plecak dji maverick i inne. Wiedzą bowiem, że nie ma lepszej reklamy, niż ich logo na takich prestiżowych zawodach. Dzięki temu wielu zawodników może startować i zarabiać na swojej pasji. Samemu bowiem jest niezwykle ciężko znaleźć odpowiednie środki na sprzęt i podróże. To wszystko często kosztuje bowiem dziesiątki tysięcy złotych, a nawet więcej. Właśnie dlatego pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego sponsora, który wyłoży za nas te pieniądze. Nawet jeżeli bezpośrednio nie dostaniemy gotówki to będzie to sprzęt, ozdobiony oczywiście odpowiednim logiem. Można sobie ile kosztują powiedzmy, takie profesjonalne drony. Zaprojektowany, specjalnie w celach wyścigowych, quadrocopter jest kilkadziesiąt razy droższy, niż zwykłe produktu ze sklepów. Oczywiście nie chodzi tutaj o dron z kamerą za kilkaset złotych, ale o porządną maszynę za kilka tysięcy.

Nic więc dziwnego, że w świecie sportu wciąż trwa walka o sponsorów i każdy chce wygrywać. Bez nich bowiem nie ma opcji o utrzymaniu się w branży i kontynuowaniu swojej kosztownej pasji. No chyba, że ktoś ma własna firmę na której zarabia setki tysięcy i go na to stać.