Dostałam w prezencie komplet soczewek jednodniowych

Janek to zawsze miał oryginalne pomysły na prezent. Wiedziałam, że na moje dwudzieste urodziny też wymyśli coś oryginalnego. Ciągle powtarza, że ładnie wyglądam bez okularów i mam piękne oczy, które trzeba podkreślić. Ciekawe co kombinuje.

W soczewkach jednodniowych jest bardzo wygodnie

soczewki jednodniowe w BydgoszczyW dniu urodzin Janek przyjechał do mnie z samego rana. Już nie mogłam się doczekać aż dostanę od niego prezent, ponieważ byłam bardzo ciekawa. Przyjechał do mnie pociągiem i zostanie na cały weekend. Powiedział, że kupił mi kolorowe  soczewki jednodniowe w Bydgoszczy, ponieważ chce, bym pokazała swoje piękne oczy. Soczewki są w kolorze niebieskim, który jeszcze bardziej ma wydobyć głębię mojego spojrzenia. Nigdy wcześniej nie nosiłam soczewek kontaktowych a o kolorowych to nawet nie słyszałam. Prezent szalenie mi się spodobał i od razu postanowiłam z tego skorzystać. Udaliśmy się jednak najpierw do salonu optycznego, gdzie poprosiłam o pomoc. Optyk mnie zbadał i nauczył jak zakłada się soczewki. Kiedy wyszliśmy z salonu to miałam założone soczewki. Nawet nic nie czułam, ponieważ były bardzo wygodne. Janek od razu powiedział, że wyglądam cudownie i pięknie. Wcześniej to nawet nie zakładałam, że będę kiedykolwiek nosić soczewki, ale jak przejrzałam się w lustrze to od razu zmieniłam zdanie. Zapytałam gdzie można takie kolorowe soczewki jednodniowe w Bydgoszczy kupić i Janek zaprowadził mnie do miejsca, gdzie dokonał dla mnie zakupu. Teraz będę tam regularnie przychodziła na zakupy. Jest ogromny wybór a ceny korzystne.

Od tamtego czasu noszę tylko soczewki. Nie chcę już okularów, ponieważ przyzwyczaiłam się do wygody. Nawet zaczęłam się malować dla podkreślenia urody. Teraz przynajmniej widać, że mam pomalowane oczy, które mają piękny kolor.