Dobra reklama dzięki billboardom

 

Pracuję od kilku lat w Domu Kultury znajdującym się w moim rodzinnym mieście. Co roku staramy się organizować różnego rodzaju imprezy rodzinne mające na celu zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu zarówno młodzież, jak i dorosłych.

Doskonałe reklamy zewnętrzne z Białegostoku

reklama zewnętrzna białystokTego roku organizowaliśmy nieco większe przedsięwzięcie, albowiem oprócz festynu rodzinnego w planach była także organizacja dużego koncertu jednej ze znanych gwiazd w naszym kraju. O ile o festynie wiedzieli tubylcy o tyle ludzie z dalszych miejscowości mogli mieć problem z dotarciem do informacji, iż niedaleko nich wkrótce odbędzie się darmowy koncert sławnego artysty. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że najlepsza będzie reklama zewnętrzna Białystok, czyli pobliskie większe miasto słynie z doskonałch agencji, które sprawnie potrafią rozreklamować każde przedsięwzięcie. Już wkrótce po dogadaniu się ze specjalistami w dziedzinie marketingowej, nasza reklama zewnętrzna w postaci pięknych, kolorowych i przykuwających wzrok banerów, była gotowa. Mieliśmy także namiary na firmy posiadające wolne miejsca na swoich billboardach, na których mogliśmy zamieścić nasze ogromne plakaty. Postanowiliśmy je bowiem rozmieścić nie tylko na terytorium naszego małego miasteczka, ale także w pobliskich miejscowościach, czy wsiach. To była pierwsza aż tak rozreklamowana impreza, jaką organizowaliśmy i żywililiśmy wielką nadzieję, że reklama zewnętrzna przyniesie oczekiwane rezultaty.

Nie myliliśmy się, albowiem frekwencja na tegorocznym festynie połączonym z koncertem przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wiedziałem, że reklama potrafi mieć naprawdę daleki zasię, jednakże nigdy nie podejrzewałbym, że potrafi zdziałać aż takie cuda. Dzięki niej na naszy festyn przybyło wiele osób i z pewnością za rok również zdecydujemy się na taką formę rozgłosu naszej imprezy.