Czy warto pojechać do Torunia?

Każda para stara się pamiętać o swojej rocznicy, jednak z czasem, gdy wpadamy w codzienną rutynę przestajemy postrzegać ten dzień jako coś wyjątkowego. Niesłusznie, bo przy odrobinie wysiłku mamy szansę na odświeżenie i wzmocnienie relacji z partnerem.

Romantyczny spacer ulicami toruńskiej starówki

starówka w toruniuNajważniejsze aby dzień ten, spędzić w sposób niewymuszony i przyjemny dla obydwu stron. Rozumiem, że kolejna kolacja w tej samej restauracji od lat przestaje cieszyć, a nawet może męczyć obydwoje partnerów. Nie wstydźmy się o tym powiedzieć drugiej osobie, to przecież nie grzech. Warto spróbować czegoś nowego i nie musi być to żaden wyszukany pomysł. Ja, wraz z moim chłopakiem, z racji niedużej odległości wybraliśmy się w tym roku na jeden wieczór do Torunia. Co ciekawe wybór padł na drodze losowania i Toruń nie był tu faworytem żadnego z nas. Nie przepadamy za zwiedzaniem zabytków, a z tych w głównej mierze składa się miasto, niemniej jednak muszę przyznać, że bawiliśmy się świetnie. Najpierw zjedliśmy obiad w bardzo przyjemnej restauracyjce z lokalną kuchnią regionu, potem spędziliśmy dużo czasu nad rzeką Wisłą, która w tej okolicy wygląda naprawdę bajkowo. Na koniec czekała nas starówka w toruniu, z piękną zabytkową wieżą na której zorganizowany został punkt widokowy. Nie spodziewałam się, że wieczorny spacer po starówce będzie w tym mieście tak romantyczny. Kluczyliśmy małymi uliczkami do późnej nocy, a do domu wróciliśmy dopiero nad ranem.

Mimo, że w pracy byliśmy nieprzytomni to naprawdę warto było wybrać się na tę spontaniczną randkę do innego miasta. Bawiliśmy się zupełnie jak na samym początku naszej znajomości, takie przygody wzmacniają związek. Dla wszystkich tych, którzy mają go niedaleko polecam Toruń jako cel podróży.