Cyklinowanie pozostaw profesjonalnej firmie

Nakłonić mojego męża do jakichkolwiek prac w domu graniczy praktycznie z cudem. Chyba z rok męczyłam go, aby zrobił coś z drewnianym parkietem, który każdego dnia wręcz wołał do mnie o pomoc. Postanowiłam więc wziąć sprawy w swoje ręce.

Wielkie cyklinowanie parkietu

cyklinowaniePrzejrzałam wszystkie możliwe firmy oferujące cyklinowanie podłóg w Bydgoszczy i wybrałam tą, która moim zdaniem wyglądała najrzetelniej. Poinformowałam męża za mam zamiar jutro zadzwonić jednak on ujął się dumą i stwierdził, że dopóki on jest w domu, nie będziemy zatrudniać żadnych fachowców do tak prostych czynności. Następnego dnia pożyczył więc od kolegi z pracy cykliniarkę i zapowiedział wielkie cyklinowanie parkietu. Zaczął od wyniesienia mebli z synem, a ja zadowolona z siebie oglądałam całą tą scenę z uśmiechem na twarzy. Przed cyklinowaniem wyczyściłam dokładnie drewno, a w weekend mąż zaczął cyklinować. Sądząc po tym jak przeklinał cykliniarkę stwierdziłam, że nie idzie mu najlepiej. W końcu zdenerwowany wszedł do kuchni i rzekł do mnie obrażonym tonem: „dzwoń po fachowców”. Z całych sił próbowałam opanować śmiech, ale i tak byłam dumna z mojego męża i przede wszystkim z siebie, że w końcu udało mi się ruszyć go z kanapy.

Trzy dni później zjawili się panowie, którzy po nieudanych eksperymentach mojego męża doprowadzili nasz parkiet do porządku. Oczywiście gdy pytali kto tak spartaczył tę robotę mąż się nie przyznał mówiąc, że poprzedni fachowiec;). Ech ci mężczyźni, zawsze tacy dumni.