Biuro projektowe i pozyskiwanie klientów

 

 Pozyskiwanie klientów jest ważne dla każdej firmy. Jednak każdy musi robić to inaczej, a przy tym jak najbardziej skutecznie. Metod na to jest na pewno wiele, jednak też liczne metody są przestarzałe, nieskuteczne, nie trafiają do potencjalnych klientów, źle są wykonane.

Biuro projektowe i katalog projektów

biuro projektowe z WrocławiaNawet zatrudnianie profesjonalnej agencji marketingowej nie zawsze dobrze działa, jeśli nie jest to znany rynek dla nich. Nasze biuro projektowe z Wrocławia postanowiło postawić na katalog projektów i umieszczenie ich w gazetach branżowych. Do tej pory tego nie robiliśmy. Przede wszystkim mieliśmy mieć własny katalog, w którym zmieszczą się wszystkie projekty. Na dwóch stronach koło siebie będą widoczne wizualizacje projektu, rzut z góry na pomieszczenia, jak również w miarę dostępności zdjęcia gotowych realizacji. Pod spodem będzie opis dotyczący wymiarów domów, liczby pomieszczeń, możliwych modyfikacji, jak również ceny projektu. Dzięki temu unikniemy częstych pytań o to ile co kosztuje. Nasz katalog będzie bardzo obszerny i podzielony według kategorii. Znajdzie się tam projekty domów parterowych i piętrowych, jedno i wielorodzinnych, tradycyjne i nowoczesne budownictwo. Chcemy by każdy znalazł coś dla siebie i łatwo mógł to znaleźć w naszym katalogu. Również chcemy wejść we współpracę z wydawnictwami branżowymi, żeby umieszczali oni nasze projekty w swoich gazetach i folderach. Mamy nadzieję, że taka reklama będzie dla nas korzystna i przyciągnie ona klientów do biura, a firma będzie zarabiać.

Z pewnością trzeba zadbać o widoczność projektów, bo tylko dzięki temu dotrzemy do potencjalnych odbiorców. Foldery i katalogi można także wykorzystywać na tragach branżowych, czy rozdawać je naszym kontrahentom i współpracownikom.