Bezpieczny sposób wybielania zębów

Jeszcze do niedawna zęby nie były moim wielkim kompleksem. Wiedziałam, że nie są śnieżnobiałe, ale też moi znajomi takowych nie posiadali. Dopiero od niedawna zaczęłam zwracać na nie większą uwagę i postanowiłam polepszyć ich stan decydując się na wybielanie.

Jak skutecznie wybielić zęby?

wybielanie zębów chorzówWszystkie gwiazdy czy to showbiznesu, czy to te stricte internetowe posiadają piękny i śnieżnobiały uśmiech. Przez to też wiele fanów takich osób zaczęło przykuwać większą uwagę do zębów, a wśród nich byłam i ja. Choć od zawsze dbam o swoje zęby i chodzę regularnie do dentysty, tak nigdy wcześniej nie myślałam o ich wybielaniu aż to teraz. Na początku chciałam zakupić specjalne paski wybielające, jednakże zrezygnowałam z tego pomysłu bowiem uznałam, że jeśli chodzi o tak ważną cześć ciała wolę nie ryzykować i koniec końców zdecydowałam się na profesjonalne wybielanie zębów Chorzów posiada sporo gabinetów dentystycznych do których warto się umówić na wizytę, jeśli zależy nam na tym, aby wybielanie było dla naszego zdrowia bezpieczne, a z pewnością każdemu, kto chciałby wybielić swoje ząbki, zależy na tym, aby przy okazji nie zrobić sobie krzywdy. Pierwszym etapem całego procesu była wizyta konsultacyjna na której dentysta porządnie obejrzał moje zęby i na podstawie badania dobrał dla mnie najlepszą metodę wybielania, którą okazało się naświetlanie. Polega ono na naświetlaniu zębów promieniowaniem niebieskim aktywującym cząstki tlenowe w specjalnym żelu, który wcześniej został nałożony. 

Wybielanie zębów jest oczywiście procesem zupełnie bezbolesnym i całkowicie bezpiecznym dla naszego zdrowia, jeśli oczywiście zdecydujemy się dokonać tego w dobrym gabinecie dentystycznym. Nie zapominajmy jednak o tym, że aby wybielić zęby najpierw musimy mieć wszystkie zaleczone. Dopiero wówczas powinniśmy zacząć myśleć o wybielaniu w końcu biały uśmiech to oznaka zdrowego uśmiechu!