Autko dla rocznego dziecka

 

Większość dzieci lubi jazdę samochodem z perspektywy pasażera, jednak są też dzieci, które od najmłodszych lat, aż się palą do kręcenia kierownicą i naciskania klaksonu. Z tego względu wielu rodziców, decyduje się na zakup autka na akumulator. 

Wybór najlepszego samochodu na akumulator

autko na akumulator dla rocznego dzieckaDla zdecydowanej większości dzieci w wieku około dwunastego miesiąca życia, pierwszym pojazdem jest rowerek biegowy, który świetnie ćwiczy mięśnie nóg. Ale są też maluchy, które już w tym wieku są wożone w specjalnych samochodzikach. Autko na akumulator dla rocznego dziecka jest modelem bezpiecznym i sprawdzonym. Przede wszystkim taki pojazd posiada zdalne sterowanie, gdyż takie maluchy nie potrafią jeszcze nimi samodzielnie kierować. Kiedy dziecko nieco podrośnie, to może zacząć się uczyć jego obsługi, która wcale nie jest trudna. Do kierowania samochodzikiem na akumulator wystarczy opanować kierownicę, pedał gazu i przycisk na kierownicy odpowiadający za zmianę kierunku jazdy. W sprzedaży są dostępne modele autek jedno, lub dwuosobowych. Każde dziecko ma swój oddzielny fotel z pasami bezpieczeństwa. Wnętrze pojazdu jest wyprofilowane w taki sposób, aby było komfortowe i dopasowane do małych dzieci. Roczne dzieci przy wchodzeniu i wychodzeniu z samochodziku muszą korzystać z pomocy rodzica, ponieważ nie mają one otwieranych drzwi. Zamontowany w nich akumulator ma niewielkie rozmiary, ale jest bardzo wydajny, dzięki czemu można zabrać malucha na dłuższy spacer bez obawy o zasilanie pojazdu.

Samochodziki na akumulator są dostępne dla dzieci w wieku od dwunastu miesięcy do nawet czterech, pięciu lat. Różnią się między sobą wyglądem, wyposażeniem, wielkością i przede wszystkim producentem, który w znacznym stopniu kształtuje cenę samochodu.